Architektúra

Prispôsobenie architektúry a dizajnu stavby individuálnym potrebám staviteľa je dôležitý proces, vďaka ktorému bude dom spĺňať všetky požiadavky a preferencie majiteľa. Sprevádzame našich klientov celým procesom tak, aby sme spoločne s klientom vytvorili ideálne miesto pre život, ktoré spĺňa jeho individuálne potreby a zároveň je v súlade so špecifikami pozemku a možnosťami, ktoré pozemok ponúka. Je pre nás dôležité získať jasnú predstavu o tom, aký dom si predstavujete a potrebujete a presne definovať vaše individuálne potreby, preferencie a rozpočet. Ak sa rozhodujete kde chcete postaviť váš dom, pomôžeme vám aj s výberom vhodného pozemku a lokality – poloha, orientácia, prístup k verejným službám, alebo právne a stavebné možnosti v danej lokalite s presahom do budúcnosti. Ak už pozemok máte, pozrieme sa spoločne na jeho možnosti, obmedzenia a príležitosti ako daný pozemok efektívne využiť pre vaše individuálne potreby.

Projekčné činnosti

Náš tím tvoria špecialisti na každú profesiu, ktorú pri stavbe a projektovaní stavby potrebujete. Dokumentácia, ktorá slúži ako podklad pre stavebné práce a je nevyhnutná pre získanie povolení a financovania projektu je pri stavbe kľúčová. Jej kvalita stavebníkovi dokáže ušetriť nielen veľa času, ale najmä finančné zdroje pri realizácii stavby.

Beeli disponuje odborníkmi pre všetky stavebné oblasti, ktoré si vyžadujú projektovú dokumentáciu – protipožiarna bezpečnosť , elektrické inštalácie, voda a kanalizácia, kúrenie a vetranie, statika . Projekty, ktoré tvoríme vám pomôžu získať stavebné povolenia od príslušných úradov a podporia hladký priebeh výstavby.

Dizajn interiéru

Dizajn interiéru vytvára celkový pocit a atmosféru nehnuteľnosti a zároveň vyjadruje osobnosť jeho majiteľa. Pri jeho tvorbe okrem praktických a funkčných aspektov berieme do úvahy individualitu zadávateľa a jeho preferencie od výberu farieb, materiálov, osvetlenia cez dekorácie až po výber nábytku. Tento prístup k dizajnu interiéru umožňuje vytvoriť jedinečný a osobný priestor, ktorý presne vyhovuje vkusu, štýlu a funkčným požiadavkám klienta.